Nata сказав...
«Цікаво було б більше знати про можливості вірусів (такий собі контрнаступ або ж, знаючи можливості вірусів, як краще захистити власний комп'ютер)».
Анонім сказав...
«Если мы говорим о защите от вирусов, мы должны понимать, что не существует «серебряной пули» и не может существовать. Разумеется, стоит пользоваться антивирусами, на ПК должны быть установлены все обновления, и ни в коем не стоит отключать системы безопасности. Касательно забывания выходить из учетных записей, существует в Internet Explorer режим приватности, который предотвращает такие вещи. Согласен, что трудно обучить пользователей им пользоваться, но можно в принудительном порядке запускать его. Для этого в ярлыки к IE добавляем «-private».
А возможности вирусов практически безграничны. Ведь это программа, которая запускается с правами идентичным вашим, и он может сделать все, что вы можете сделать. Когда ваш ПК заражен, он перестаёт быть вашим. Вы сохранили пароль? Он может зайти под «вашим» именем на «вашем же» ПК, а вы об этом не узнаете.
Если вам интересно больше услышать об этом, задавайте вопросы.».
Значить краще не ставити галочку "Запам'ятати пароль" і на власному комп'ютері?...
ВідповістиВидалитиЯк визначити, чи на комп'ютері віруси, чи просто мало пам'яті і він тормозить по цій причині. Куди взагалі не варто заходити і чого не можна робити, щоб захистити власний комп? І якими антивірусами краще користуватися? Як часто рекомендується перевіряти комп'ютер антивірусною програмою (повне сканування системи)
Дякую за відповідь!!!
@Nata: "Значить краще не ставити галочку "Запам'ятати пароль" і на власному комп'ютері?..."
ВідповістиВидалитиЯк на мене, і більш досвідчені фахівці теж радять, краще щоразу вводити ручками і домашній ПК не виняток, тоді більше шансів, що секретний рецепт бабусиного яблучного пирога знатимете лише Ви )))