пʼятниця, 5 серпня 2011 р.

Пятница! Играем!

 ProProfs Brain Games   дозволяє користувачам створювати свої власні ігри і швидко завантажувати їх на блогах та соціальних медіа, розділяючи їх по всьому Інтернету.  Блогери можуть заохотити відвідувачів проводити більше часу на їхньому сайті, представивши їх текст або фотографію у вигляді гри або головоломки, і вчителі можуть займатися своїми учнями шляхом інтеграції їх власні ігор в плани уроків.  
"ProProfs Brain Games  забезпечують чисті, безпечні і освітні розваги для всієї родини,  зміцнюючи молоді уми, а не відволікаючи їх. Наша ігрова ініціатива спрямована на підтримку нашої місії для підвищення освіченості в розважальній формі.", -каже Самір Бхатія, засновник і президент з ProProfs.com. 
 Останні дослідження показують, що логічні ігри та головоломки мають освітню та психічну користі для здоров'я. Раніше цього року дослідники з медичного коледжу Альберта Ейнштейна  опублікували результати дослідження, стверджуючи, що рішення кросвордів, пазлів та головоломок може допомогти зменшити втрати пам'яті і навіть запобігти хворобі Альцгеймера і недоумству .

Нумо! Розминка. Швидесенько збираємо логотип проекту "Безпечний і привітний веб-простір"
Впорались? Чудово.
Зараз складніше, згадуємо гру 15, та збираємо Нетикетку Безпечну!


Ну а зараз, переходимо к вправам на підлозі  словниковим, отже дістаньте килимок  згадуйте англіййску. Підказка, всі слова з цієй гри на тему правил нетикета ми використовуємо як запозичені, отже на слух вони всі знайомі, залишилось, вгадати як вони пишутьсяА тепер, спробуйте створити свої власні ігри та додайте  посилання на них у коментарі до цього повідомлення.
Щасливих вихідних!